Послуги аутсорсингу

Розрахунок заробітної плати

Розрахунок заробітної плати – найважливіша частина внутрішньої діяльності будь-якої компанії, а забезпечення цієї діяльності в умовах динамічного українського законодавства – окреме нетривіальне завдання. Передача функцій відстеження українського законодавства, розрахунку зарплати і здачі звітності на аутсорсинг значно зменшить витрати підприємства. Передавши розрахунок заробітної плати нашій компанії, Ви заощадите час, гроші й підвищите ефективність ведення Вашого бізнесу.

Наші послуги:

 • розрахунок зарплати штатних співробітників і підрядників;
 • складання штатних розкладів;
 • підготовка трудових договорів та ведення всього кадрового діловодства;
 • розрахунок відповідних податків з урахуванням всіх нарахувань і утримань, включаючи допомогу за рахунок коштів соціального страхування, відпускні та розрахунки з підзвітними особами;
 • підготовка документів для перерахування податків і зарплат за будь-якої схеми розрахунків зі співробітниками;
 • підготовка всіх звітів для надання у фіскальні органи;
 • представлення інтересів клієнта в страхових фондах і податковій інспекції;
 • підготовка управлінської звітності з питань заробітної плати та податків у необхідному форматі;
 • надання персоналу всіх необхідних довідок для подання в різні органи.

Індивідуальну вартість для Вашої компанії Ви можете отримати, надіславши заповнену заявку для аутсорсингу розрахунку заробітної плати на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або зв'язавшись з нами будь-яким зручним для Вас способом (див. розділ Контакти).

Завантажити заявку на розрахунок заробітної плати

Аутсорсинг персоналу

Це комплексна послуга, що включає в себе управління персоналом, кадрове діловодство, ведення бухгалтерського та податкового обліку, нарахування заробітної плати, а також складання і здачу звітності, передбаченої чинним законодавством. Головна перевага аутсорсингової моделі для компанії – реального роботодавця полягає в можливості оперативно регулювати (збільшувати або скорочувати) фактичну чисельність співробітників компанії, не змінюючи при цьому кількість штатного персоналу.

Аутсорсинг персоналу дає можливість:

 • сконцентруватися на основних цілях бізнесу: Вам не потрібно буде займатися кадровими питаннями, нарахуванням заробітної плати, звітами до податкової служби та фондів;
 • забезпечити необхідними ресурсами: ми надамо необхідних працівників як додаткову послугу до основного договору;
 • компанія-замовник не несе матеріальних і часових витрат на підбір та рекрутинг фахівців.

Індивідуальну вартість для Вашої компанії Ви можете отримати, надіславши заповнену заявку на аутсорсинг персоналу на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або зв'язавшись з нами будь-яким зручним для Вас способом (див. розділ Контакти).

Завантажити заявку на аутсорсинг персоналу

Аутстафінг персоналу

Ця послуга полягає у виведенні персоналу за штат. У цьому випадку Аутсорсінгова фірма «СОВА» не підбирає співробітників, а оформлює у свій штат вже існуючий персонал Вашої компанії. Далі ми займатимемося веденням всіх кадрових процесів, перерахувань податкових платежів, виплат заробітної плати, стежитимемо за дотриманням усіх законодавчих норм. При цьому співробітники продовжують працювати на колишньому місці у Вашій компанії і виконувати свої функції.

Індивідуальну вартість для Вашої компанії Ви можете дізнатися, надіславши заповнену заявку на аутстафінг персоналу на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або зв'язавшись з нами будь-яким зручним для Вас способом (див. розділ Контакти).

Завантажити заявку на аутстафінг персоналу

Аутсорсинг кадрового діловодства

Аутсорсинг кадрового діловодства – це ведення кадрового діловодства в повному обсязі відповідно до вимог чинного законодавства України. Фахівці нашої компанії виконують повний облік і ведення кадрового діловодства «з нуля». Ми пропонуємо такі послуги, як:

 • оформлення прийому, переведення, звільнення співробітника;
 • складання графіка відпусток, забезпечення контролю з надання всіх видів відпусток;
 • контроль графіка виходу на роботу, складання табеля обліку робочого часу;
 • прописування посадових інструкцій з урахуванням Ваших побажань і специфіки Вашої компанії;
 • складання правил внутрішнього трудового розпорядку та колективного договору, за необхідності – допомога у внесенні змін;
 • формування наказів і особистих справ співробітників;
 • оформлення заповнення лікарняних листів;
 • ведення обліку, заповнення, видачі трудових книжок, ведення особових карток форми «П-2»;
 • складання і внесення змін до штатного розпису;
 • оформлення необхідних документів для відрядження;
 • за необхідності – надання характеристики, рекомендації, довідки з місця роботи;
 • складання змін до трудових договорів, пропозиція варіантів виходу зі складних (конфліктних) ситуацій з персоналом;
 • оформлення дозволів для працевлаштування іноземців;
 • оформлення пенсії та картки соціального страхування для співробітників;
 • оформлення страхових полісів медичного страхування;
 • складання і здача звітів, ведення ділового листування з організаціями (Пенсійний фонд м. Києва, Центр зайнятості м. Києва, Головне управління статистики м. Києва, Фонд соціального захисту інвалідів м. Києва);
 • відновлення кадрової документації за минулі періоди за наявності висновку кадрового аудиту (повне відновлення і виправлення кадрової документації, з подальшим супроводом);
 • забезпечення постановки роботи кадрової служби «з нуля»;
 • супровід клієнта під час перевірок з кадрового діловодства тощо.

Індивідуальну вартість для Вашої компанії Ви можете дізнатися, надіславши заповнену заявку на аутсорсинг кадрового діловодства на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або зв'язавшись з нами будь-яким зручним для Вас способом (див. розділ Контакти).

Завантажити заявку на аутсорсинг кадрового діловодства

Підбір персоналу

Ні для кого не секрет, що правильно підібраний персонал є запорукою успішного функціонування будь-якого бізнесу. Тільки ті люди, які щиро залучені до загальної справи, поділяють цінності й місію організації, здатні привести її до поставленої мети. Використовуючи великий досвід роботи у сфері управління персоналом, наші фахівці надають консультації з різних кваліфікацій кандидатів, складання профілю посади, проводять аналіз ринку праці та здійснюють підбір важливих і потрібних для Вашого бізнесу людей.

Індивідуальний розрахунок вартості для Вашої компанії Ви можете отримати, надіславши заповнену заявку на підбір персоналу на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або зв'язавшись з нами будь-яким зручним для Вас способом (див. розділ Контакти).

Завантажити заявку на підбір персоналу

Кадровий аудит

Аутсорсінгова фірма «СОВА» пропонує проведення повного комплексу робіт з кадрового аудиту організації, повну перевірку кадрової документації підприємства на правильність її оформлення відповідно до чинного законодавства України.

Кадровий аудит включає в себе діагностику юридичної та діловодної коректності оформлення кадрових документів компанії, рекомендації щодо усунення допущених компанією помилок у кадрових документах.

За результатами проведення кадрового аудиту ми можемо провести комплексне коригування кадрового діловодства Вашої компанії, а в разі необхідності – відновити відсутні документи.

Індивідуальну вартість для Вашої компанії Ви можете дізнатися, надіславши заповнену заявку на кадровий аудит на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або зв'язавшись з нами будь-яким зручним для Вас способом (див. розділ Контакти).

Завантажити заявку на кадровий аудит