Напрямки діяльності

Аудиторська фірма

Аудиторська фірмаЗа українським законодавством аудит обов’язковий для багатьох. Але є ще аудит ініціативний. Навчений гірким досвідом керівник вважає його обов’язковим не за законом, а за діловими міркувань. Адже це діагностика бізнесу. Помилки, слабкі місця зустрічаються в будь-якій роботі. Нагальні проблеми, перспективні питання потрібно виявити завчасно. Аудит, як дзеркало організації всієї обліково-фінансової та правової роботи, допоможе звернутися до потенційних проблем заздалегідь. Зробіть його один раз з нашими фахівцями ініціативно, і переконайтеся, наскільки цінний аналітичний матеріал Ви отримаєте.
Перейти на сторінку компанії →

Бухгалтерська фірма

Бухгалтерська фірмаРобота бухгалтерської служби визначає життєздатність фірми.
І як важливо, щоб цією роботою займалися відповідальні люди. Адже відповідальність визначається не обсягом інформації, якою володіють співробітники, а здатністю швидко реагувати на проблему, знайти спосіб її вирішення при мінімальних втратах робочого часу та енергії. Наші бухгалтери «не хворіють» і «не йдуть у відпустку», у нас налагоджена чітка система передачі супроводу клієнта.
Перейти на сторінку компанії →

Аутсорсінгова фірма

Аутсорсінгова фірмаАутсорсінгова фірма «СОВА» є гарантом якісного ведення кадрового, бухгалтерського, податкового обліку і застосовує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Компанія заснована в 2009 році і за період своєї роботи зарекомендувала себе як надійний, стабільний і успішний партнер, про що свідчить стійкість на ринку протягом багатьох років і велика кількість партнерів. Конкурентоспроможність, професіоналізм і постійне прагнення до розвитку сприяють систематичному збільшенню кількості клієнтів компанії.
Перейти на сторінку компанії →

Юридична компанія

Компетентність, якість і конфіденційність – ось стратегія нашої роботи. Адвокатське об’єднання «СОВА» – колектив досвідчених адвокатів, який пишається традиціями адвокатського ремесла і передовими практиками у сфері юриспруденції. У послужному списку кожного нашого адвоката десятки успішно вирішених справ.
Перейти на сторінку компанії →

Бюро судових експертиз

Наші експерти проведуть дослідження і зроблять об’єктивний висновок.
Судова експертиза, як один з правових інститутів, відіграє важливу роль у встановленні обставин справи та істини в цивільному, арбітражному, кримінальному та адміністративному судочинстві. Українське незалежне науково-дослідне бюро судових експертиз «СОВА» спеціалізується на проведенні незалежних економічних судових експертиз і досліджень.
Перейти на сторінку компанії →

Видавництво

Будинок без книги – як кімната без вікон.
Видавництво «СОВА» спеціалізується на випуску періодичних і разових видань. Ми любимо і знаємо свою справу, тому готові запропонувати нашим замовникам гідний рівень всіх видавничих послуг. Нам завжди важливий результат, незалежно від тиражу, – 20 або 20 000 примірників. Ми намагаємося відповідати клієнтським вимогам і розумно співвідносити терміни виготовлення і вартість замовлення.
Перейти на сторінку компанії →

Поліграфія та дизайн

Робити гроші без реклами може тільки монетний двір!
Чим вище рівень конкуренції, тим більш професійною повинна бути ваша реклама, адже з її допомогою Ви інформуєте споживача, без чого він не може обійтися. Б@нкъ реклами «СОВА» надає замовникам професійну допомогу в розробці та виготовленні рекламної продукції.
Перейти на сторінку компанії →

IT компанія

«Працює – не чіпай» – це не про нас.
Основне завдання департаменту – обслуговування в сфері інформаційних технологій всіх відокремлених підрозділів, а також клієнтів Групи компаній «СОВА». Протягом декількох років Група компаній «СОВА» ставила перед своїми фахівцями складні, але цікаві завдання в різноманітних напрямках діяльності, забезпечуючи безперервний розвиток і накопичення безцінного досвіду.
Перейти на сторінку компанії →

Служба безпеки

Безпека – це процес, а не результат
Кожен власник компанії рано чи пізно замислюється про впровадження функцій контролю, попередження ризиків, захисту активів. Усвідомивши потребу в забезпеченні безпеки бізнес-процесів, впевнено звертайтеся до наших фахівців. У своїй роботі ми використовуємо передові методики й технології, які гарантовано приносять очікуваний результат.
Перейти на сторінку компанії →