Напрямки діяльності

Аудиторська фірма

Аудиторська фірмаЗа українським законодавством аудит обов’язковий для багатьох. Але є ще аудит ініціативний. Навчений гірким досвідом керівник вважає його обов’язковим не за законом, а за діловими міркувань. Адже це діагностика бізнесу. Помилки, слабкі місця зустрічаються в будь-якій роботі. Нагальні проблеми, перспективні питання потрібно виявити завчасно. Аудит, як дзеркало організації всієї обліково-фінансової та правової роботи, допоможе звернутися до потенційних проблем заздалегідь. Зробіть його один раз з нашими фахівцями ініціативно, і переконайтеся, наскільки цінний аналітичний матеріал Ви отримаєте.
Перейти на сторінку компанії →

Бухгалтерська фірма

Бухгалтерська фірмаРобота бухгалтерської служби визначає життєздатність фірми.
І як важливо, щоб цією роботою займалися відповідальні люди. Адже відповідальність визначається не обсягом інформації, якою володіють співробітники, а здатністю швидко реагувати на проблему, знайти спосіб її вирішення при мінімальних втратах робочого часу та енергії. Наші бухгалтери «не хворіють» і «не йдуть у відпустку», у нас налагоджена чітка система передачі супроводу клієнта.
Перейти на сторінку компанії →

Аутсорсінгова фірма

Аутсорсінгова фірмаАутсорсінгова фірма «СОВА» є гарантом якісного ведення кадрового, бухгалтерського, податкового обліку і застосовує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Компанія заснована в 2009 році і за період своєї роботи зарекомендувала себе як надійний, стабільний і успішний партнер, про що свідчить стійкість на ринку протягом багатьох років і велика кількість партнерів. Конкурентоспроможність, професіоналізм і постійне прагнення до розвитку сприяють систематичному збільшенню кількості клієнтів компанії.
Перейти на сторінку компанії →

Юридична компанія

Компетентність, якість і конфіденційність – ось стратегія нашої роботи. Адвокатське об’єднання «СОВА» – колектив досвідчених адвокатів, який пишається традиціями адвокатського ремесла і передовими практиками у сфері юриспруденції. У послужному списку кожного нашого адвоката десятки успішно вирішених справ.
Перейти на сторінку компанії →

Бюро судових експертиз

Наші експерти проведуть дослідження і зроблять об’єктивний висновок.
Судова експертиза, як один з правових інститутів, відіграє важливу роль у встановленні обставин справи та істини в цивільному, арбітражному, кримінальному та адміністративному судочинстві. Українське незалежне науково-дослідне бюро судових експертиз «СОВА» спеціалізується на проведенні незалежних економічних судових експертиз і досліджень.
Перейти на сторінку компанії →