Бухгалтерська компанія

Міжнародна аудиторська група «СОВА» – це бухгалтерська організація, яка досить давно провадить діяльність на ринку бухгалтерських послуг і за цей час зуміла заслужити репутацію надійного, грамотного й успішного партнера. Наші професійні співробітники готові запропонувати послуги з бухгалтерського супроводу будь-яких видів діяльності, оформити різні типи оподаткування, забезпечити якісний і своєчасний бухгалтерський облік.

За кожним клієнтом закріплюється один провідний бухгалтер, який повністю веде бухгалтерський облік Вашої компанії. Наша компанія, надаючи послуги бухгалтерського супроводу, фактично бере на себе функції головного бухгалтера. За умовами договору ми несемо відповідальність за ведення та складання бухгалтерської та податкової звітності. Для узгодження доцільного обсягу роботи і, відповідно, формування кількісного та якісного складу бригади проводиться безкоштовна експертиза на місці. Вона являє собою діагностику стану правової, бухгалтерської та фінансової роботи. У департаменті бухгалтерського супроводу працюють професійні аудитори, які за необхідності готові надати Вам допомогу у вирішенні складних питань організації та ведення бізнесу.

Міжнародна аудиторська група «СОВА» пропонує наступні послуги:

  • комплексне бухгалтерське обслуговування на постійній основі, що включає в себе оформлення всіх первинних документів, ведення бухгалтерського обліку та складання бухгалтерської/податкової звітності;
  • організацію, постановку і відновлення бухгалтерського обліку «з нуля»;
  • розробку програми облікової бухгалтерської політики;
  • бухгалтерське обслуговування на базі первинних документів, що надаються клієнтом, з їх подальшою обробкою і формуванням бухгалтерської та податкової звітності.

Ведення бухгалтерського обліку та бухгалтерське обслуговування надається на постійній основі. Обираючи бухгалтерське обслуговування, Ви можете бути впевнені у своєчасній і повній здачі всіх форм бухгалтерської і податкової звітності. Якщо Ви хочете розширити пакет послуг, ми з задоволенням це обговоримо.

Компанії досить укласти договір на надання послуг, щоб організувати надійний та якісний бухгалтерський облік.

Підприємство було створене з метою задоволення потреб малого та середнього бізнесу в отриманні якісного бухгалтерського і податкового супроводу й надання професійної допомоги з обліку фінансово-господарської діяльності в межах законодавства та його численних і неоднозначних змін. Зусилля керівництва та фахівців компанії спрямовані на задоволення вимог найвибагливіших клієнтів. Ми орієнтовані на системний підхід, який гарантує якісний результат внутрішнім стандартам та інструкціям. Засновники компанії та її співробітники мають великий практичний досвід у сфері ведення бухгалтерського обліку. Постійні клієнти – це кращий показник надійності нашої компанії, адже там, де не комфортно, людина не затримається.

Ми працюємо за принципом «все включено» – жодних додаткових платежів. Спеціалізуємося на побудові та веденні бухгалтерського обліку «з нуля» або будь-якого періоду діяльності компанії, а також на веденні окремих ділянок бухгалтерії. Наша організація займається також відновленням бухгалтерського обліку з будь-якого періоду і за будь-який період Вашої роботи, підготовкою організацій до податкових перевірок, підготовкою та здачею податкової звітності компанії клієнта.