Податкові справи

Добробут народу визначається не тими сумами податків, які держава стягує зі своїх громадян, а тими, які воно їм залишає. Однак слід пам'ятати, що вирішувати, кому платити і скільки – все ж таки прерогатива держави.

Особливості ведення справ в Україні такі, що питання про несплату податків можуть торкнутися кожного. Податкове законодавство України є одним з найскладніших у світі. Незважаючи на прийняття в 2011 році Податкового кодексу України, норми податкового законодавства регулярно змінюються. Як результат – неоднакова практика застосування податкових норм, що, в свою чергу, призводить до неприємного спілкування з податковими органами.

Розібратися в складнощах податкового права Вам допоможе колектив наших податкових юристів. Ми візьмемо на себе спілкування з податковими органами, вирішивши всі Ваші проблеми.

Супровід податкових перевірок

Ні для кого не секрет, що сьогодні тиск на підприємців з боку держави і податкових органів не знижується. Податкові органи, як звичайно, продовжують боротися з незаконними схемами ухилення від сплати податків. Посилюються норми податкового законодавства. Значно зросла кількість податкових перевірок.

Тим, хто хоча б раз стикався з перевірками податкової, знайомі їхні наслідки: нарахування за будь-яких, іноді формальних, підстав сум податкових зобов'язань, пені та штрафів.

Податкові органи під час перевірок керуються, на жаль, принципом презумпції вини платника податків.

Слід врахувати, що етап проведення податкової перевірки – найголовніший. На цій стадії податковим органом формується доказова база. Саме тут необхідно заздалегідь розробити тактику захисту і постаратися закласти її в основу акта перевірки або, за можливістю, взагалі не допустити її проведення.

Тому підприємець повинен заздалегідь бути готовим і залучити досвідчених фахівців.

Ми пропонуємо Вам послуги досвідчених юристів, які забезпечили не один десяток податкових перевірок. Ми повністю обмежуємо Вас від спілкування з представниками податкових органів, беручи на себе всі формальності.

До переліку наших послуг входить:

 • консультування з питань порядку проведення податкової перевірки;
 • виїзд юриста на місце проведення перевірки;
 • всебічне забезпечення посередництва під час спілкування з податковим органом;
 • представництво інтересів при проведенні перевірки на підставі довіреності;
 • аналіз результатів проведеної перевірки та подальших перспектив;
 • підготовка та подача заперечення на акт перевірки.

Оскарження рішень чи дій податкових органів

За результатами податкової перевірки податковий орган виписує податкове повідомлення-рішення із зазначенням суми податкового зобов'язання. Нараховане зобов'язання підлягає сплаті протягом десяти днів.

Платник податків має право оскаржити податкове повідомлення-рішення у вищестоящому органі (так зване адміністративне оскарження), подавши первинну скаргу, або шляхом подачі позову до адміністративного суду (судове оскарження).

На жаль, на практиці вищестоящий податковий орган, який розглядає скаргу, рідко заглиблюється в її зміст і приймає досить формальні рішення, всім відмовляючи. Тому ми пропонуємо нашим клієнтам використовувати поетапний комплексний підхід до оскарження рішень податкових органів, поступово переходячи до судової процедури.

Крім того, податкові органи завдають масу неприємностей оформленням документів, які не підлягають оскарженню, таких як: акти про неможливість проведення звірки; акти про незнаходження платника податків за місцем реєстрації тощо. У цьому випадку ми маємо механізми оскарження відповідних незаконних дій співробітників податкової служби.

Отже, ми пропонуємо Вам послуги наших юристів і адвокатів для забезпечення Ваших інтересів у процедурі оскарження рішень чи дій податкових органів.

На рахунку наших фахівців десятки виграних податкових спорів.

До переліку наших послуг входить:

 • консультування з процедури оскарження;
 • аналіз податкової ситуації і перспектив;
 • підготовка та подання первинної скарги до вищестоящого органу податкової служби;
 • підготовка та подання судового позову до адміністративного суду;
 • представництво інтересів у всіх інстанціях у процедурі судового оскарження.

Комплексне ведення справ щодо несплати податків

Нашою спеціалізацією є всі питання, пов'язані з податковими нюансами.

Як відомо, в більшості випадків спілкування з податковими органами не є приємним, а часто дорогого коштує.

Складність категорії податкових спорів полягає також у тому, що у податкових органів велика кількість засобів впливу на платника податків: починаючи від запитів і перевірок, закінчуючи податковими вимогами, арештом коштів і відкриттям кримінальних проваджень.

Оскарження рішень податкового органу є комплексним завданням, під час виконання якого необхідно враховувати і вирішувати цілу низку проблем, таких як:

 • фінансово-політична ситуація в країні, яка спрямована на збір податків всіма доступними способами, в тому числі з порушенням прав платника податків;
 • юристи податкових органів зобов'язані оскаржити рішення адміністративних судів, ухвалені на користь платника податків, аж до касаційної інстанції;
 • у разі відкриття кримінального провадження за фактом ухилення від сплати податків, у державних органів значно розширюються можливості тиску на бізнес (виїмки документів, обшуки, допити), ніж ускладнюється процес оскарження рішень податкових органів.

Природно, що питанням комплексного ведення податкових справ має займатися один консультант від початку і до позитивного результату.

Маючи великий досвід у вирішенні податкових проблем, ми готові запропонувати Вам весь спектр можливих юридичних послуг у сфері ведення справ щодо несплати податків.

До переліку наших послуг входить:

 • консультування з питань оподаткування спірних операцій;
 • розробка тактики і стратегії протидії податковим органам;
 • оскарження рішень і дій податкових органів (у тому числі судове);
 • ведення кримінальних справ про несплату податків.